ייעוץ IT

זקוק לעזרה בפיתוח נהלים ותהליכים פיננסיים חזקים? אין בעיה, אנחנו מכסים הכל, החל מחשבונות זכאים, חייבים, ביקורת מכירות, בקרת מלאי וניהול נתונים ראשיים. המצב הפיננסי שלך לעולם לא יהיה בספק לעולם.

אם אתה עסק קמעונאי, אנו נסקור ונתעד את נהלי התפעול וספירת המלאי של החנות הקמעונאית שלך. אתה תדע בדיוק איך הכסף נכנס ולאן ההוצאות שלך הולכות. הנראות מעניקה לך שליטה על תנועות החברה שלך.

בניית אתרים

בעידן האלקטרוני המתרחב שבו כל מידע קטן זמין ברשת, אתר האינטרנט של החברה שלך עומד בתור זיהוי הארגון הדיגיטלי שלך. האתר שלך קובע את הרושם שלך וגם משמש ככלי הקידום שלך עבור אנשים המנסים לדעת על הארגון שלך מכל העולם.

איך בדיוק אנחנו יכולים לעזור?
בניית אתר זה לא קל. ישנם אתרי אינטרנט רבים עם חומר מעולה, אולם הסגנון גרוע. לחלק מהאתרים יש עיצוב מצוין אולם חסרים תחזוקה. כל המרכיבים הללו ממלאים חובה מכרעת בהקמת אתר שיכול להבטיח את היעילות הטובה ביותר.

בהיותה חברת פריסת אתר מתמחה וגם חברת קידום, לאונסטק יש ניסיון בהקמת אתרי אינטרנט לעסקים בכל הדומיינים והמדורים. אנו משתמשים במערכות פורטל קונבנציונליות כדי ליישם קידום אינטרנט ממוקד לקוח עבור חברות זעירות, כמו גם כלים, לארגונים גדולים. אנו מספקים פתרונות החל משימוש במערכות ניהול תוכן אינטרנט בקוד פתוח ועד לצמיחה מותאמת אישית, תוך הקפדה על יצירת אתרי הלקוח שלנו תוך זכור השימושיות, קלות הגישה שלהם וגם סריקה.

Avenstech היא חברת אלקטרוניקה שיכולה לעזור לך בביסוס, בצמיחה וגם בשמירה על הקיום האלקטרוני שלך על מנת למשוך אינספור מבקרים ולשפר את החשיפה המקוונת שלך. אנו משתפים פעולה עם ארגונים בינלאומיים, חברות קטנות ובינוניות, כמו גם סטארט-אפים עתידיים על מנת להציע אפשרויות אלקטרוניות לעמוד ביעדי הארגון. כדי להבין עוד יותר את הפתרונות שלנו לקידום אתרים באינטרנט, אתה יכול לפנות אלינו!

פיתוח CRM

פתרונות ה-CRM המותאמים אישית שלנו לעסקים מייעלים את המכירות תוך שיפור היעילות, ומעצימים אותך לסגור לידים נוספים. מערכות ניהול קשרי הלקוחות שלנו פועלות כצוות המכירות האפקטיבי ביותר שלך בשבריר מהעלות של העסקת עובדים נוספים.

 

פתרון ה-CRM שלנו עוזר לך להתמקד בקשרים של הארגון שלך עם אנשים בודדים – כולל לקוחות, משתמשי שירות, עמיתים או ספקים – לאורך מחזור החיים שלך איתם, כולל מציאת לקוחות חדשים, זכייה בעסק שלהם ומתן תמיכה ושירותים נוספים לאורך מערכת היחסים .

 

באמצעות שיתוף פעולה, האנליסטים שלנו עובדים עם הארגון שלך כדי לקבל הבנה מקיפה של תהליך המכירה, היעדים ומבנה החברה שלך. ידע זה מודיע לאחר מכן על יצירת מערכת CRM מותאמת אישית.

 

בזמן שאנו יוצרים את ה-CRM המותאם אישית של החברה שלך, אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק איתך כדי להבטיח שילוב חלק בזרימת העבודה שלך. התוצאה היא פתרון CRM שמשפר את היעילות, מגדיל את המכירות והופך לחלק טבעי מתהליך המכירה שלך. בנוסף לסיוע לארגון שלך להפיק את המרב מתהליך המכירה שלך, פתרונות ה-CRM המותאמים אישית שלנו מפחיתים את הלחץ הקשור בניהול צורכי הלקוחות הקיימים או הלקוחות.

פיתוח משחק

המשחקים יישארו אזור מועדף אם הספקת עניין באיכות לגלישה

אנו נעזור לך לפתח דיווח ניהולי פנימי, תקציבים ותוכניות פיננסיות. אנו נעזור לך להגדיר את מדדי הביצועים העיקריים שלך (KPI) כך שכולם בחברה שלך יעבדו בראש המשחק שלהם למטרת צמיחת החברה.

יועץ טכני CTO


שירות הייעוץ CTO של XYZ יעזור לך לגרום לכל חלק בחברה שלך, בכל גודל, לפעול בצורה שיטתית ובצורה מבוקרת. אתה תרגיש בטוח יותר במילוי הצרכים והדרישות של הלקוחות שלך תוך רווח נוסף.

Outstaffing בניית צוות המתאים ללקוח

באמצעות מאגר הנתונים שלנו של מומחים מוסמכים, אנו מוצאים את הכישרונות המתאימים לפרויקט שלך. אנו מעבדים מאות קורות חיים של מועמדים מדי שבוע כדי למצוא רק 2-5 טאלנטים המסוגלים להגביר את הצוות שלך באתר. כך, אתה לא רק מקבל עובדים דרושים, אלא גם צוות מסור של מומחים שיוביל את תהליך הפיתוח להצלחה , ושותף אמין שתמיד שם בשבילך.

איך זה עובד?

אתה מספר לנו עם מה אתה עובד ואנו מוצאים מומחים מתאימים לפרויקט שלך במחיר סביר.

 

תיאור הפרויקט: ספר לנו על הפרויקט שלך כדי לקבוע את המומחים הדרושים לפיתוחו.

 

גיוס: לאחר עריכת הרשימה המלאה של הדרישות הדרושות, אנו בוחרים את המועמדים המתאימים.

 

שיתוף פעולה נוסף: התחל בפיתוח פרויקטים עם הצוות החדש שלך וקבל תמיכה נוספת שלנו במידת הצורך.

פתרון מערכת ERP Advance

פתרונות ה-ERP הפשוטים שלנו כוללים פונקציונליות בתעשייה. אנו מקלים עליך לתמוך בצרכי הלקוח הייחודיים ולהגדיל את העסק שלך. פשט את המורכבות והבטח תגובות מדויקות יותר ללקוחות עם טכנולוגיה מתוחכמת ואינטואיטיבית. הקל על פרודוקטיביות, תכנון וייצור כדי לשפר את האיכות, תוך הפחתת עלויות.

 

היי-טק ותעשיות מתפתחות מונעות על ידי תחרות עזה ותנאי שוק המשתנים במהירות. הפתרונות שלנו יעזרו לך להביא מוצרים לשוק מהר יותר באמצעות כלי סימולציה וניתוח השפעה כאשר המוצרים שלך משתנים.