על אודות

עלינו

קבל עוד חוויה טובה.

Image

שירות הייעוץ CTO שלנו הוא שירות שפותח לאורך שנים של ניסיון עם סטארטאפים, קבוצות שירות פיננסי ותאגידים רב לאומיים. היועצים העסקיים שלנו מנוסים ביסודיות בהפיכת חברות צומחות למכונות משומנות היטב - שיטתיות, יעילות ומניבות רווח בכל רבעון, משנה לשנה. אנחנו גורמים לתהליכים האלה להיצמד!

אנו נעזור לך לפתח דיווח ניהולי פנימי, תקציבים ותוכניות פיננסיות. אנו נעזור לך להגדיר את מדדי הביצועים העיקריים שלך (KPI) כך שכולם בחברה שלך יעבדו בראש המשחק שלהם למטרת צמיחת החברה.

Image
Image

עם שירותי ה-CTO שלנו, אתה גם מקבל גישה למאגר המשאבים הטכנולוגיים המיוחדים ביותר שלנו כדי לתמוך בפרויקטים שלך על פי דרישה. CTO כשירות אינו כרוך בחוזים ארוכי טווח או עלויות שכירה ותשתית, אלא מאפשר בעלות מלאה על קוד וזכויות אינטלקטואליות.

שיטה

בין אם אתה בונה פורטל אינטרנט ארגוני או אתר מתקדם, אתה תמיד צריך את הכלים המודרניים הנכונים. מסגרות PHP בנויות ומתוחזקות היטב מספקות את הכלים האלה בשפע, מה שמאפשר למסגרות PHP מתוחזקות לספק את הכלים האלה בשפע, מה שמאפשר למפתחים לחסוך זמן, לעשות שימוש חוזר בקוד ולייעל את הקצה האחורי. ככלי פיתוח תוכנה ברציפות.

נהיה בקשר
+972-526832111
הצוות שלנו

לקבל יותר ניסיון טוב

Image
לינדזי קולוביץ'

מנכ"ל

Image
לינדזי קולוביץ'

מנכ"ל

X